PLASTGUM

یک پوشش مناسب برای تمامی سطوح و نماهای خارجی و  تزئینات و دکوراتیوهای داخلی ، گاراژها ،زیرزمینها، اماکن عمومی و پارکینگهای می باشد . این پوشش حتی برای مکانهایی که دارای امکانات نفتی و بندری دریایی هم بسیار توصیه می شود چونکه کاملا ضد آب و نم می باشد و به راحتی قابل تمیز کردن است . از این پوشش برای رنگ آمیزی خانه و ساختمانهایی که نیاز به سطحی ضد آب دارند و یا مواردی که در معرض ترک خوردگی هستند و باید ترمیم شوند نیز می توان استفاده کرد و نتیجه راضیت بخشی را ملاحظه خواهید کرد.

استحکام ودوام :

این پوشش از ترکیب موادی که دارای چگالی بالا می باشند ساخته شده است که در مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و اشعه ماوراء بنفش می باشد . ضمنا رنگهای متنوع این محصول در معرض اشعه ماوراء بنفش تغییر رنگ نمی دهند و دارای عمر طولانی و پوشش یکدست می باشد که این امر در ساختار معماری بسیار کاربرد دارند.

استحکام و دوام :

این پوشش از  ترکیب مواد با چگالی بالا ساخته شده است که در برابر نفوذآب و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم می باشد که به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهند و دارای یک عمر طولانی با پوشش مناسب می باشد که در ساختار معماری بسیار کاربرد دارد .

ضمنا به علت مقاوم بودن در برابر رطوبت آب و هوا ، قابلیت استفاده در سقفها و استخرها و فضاهایی که دارای تهویه ضعیف و رطوبت بالا می باشند قابلیت پوشش دهی مناسب را دارند.

مقاومت در برابر سایش:

سطحهایی که از PLASTOGUM استفاده می کنند قابلیت شستشو را دارند و به هیچ عنوان از بین نمی روند و ظاهر اولیه خود را تغییر نمی دهد.

کاربرد ساده و راحت :

این محصول به راحتی به روی سطح کار اعمال می شود و با اولین تماس سطح را کاملا پوشش می دهد .برای این محصول به راحتی می توانید از ابزارهایی همچون غلطک ،برس و یا اسپری رنگ می توان استفاده کرد .PLASTOGUM پس از استفاده به سرعت خشک می شود و به هیچ عنوان ترک نمی خورد و بوی نامطبوعی ندارد.

سطوح مختلف:

PLASTOGUM قابلیت استفاده در تمامی سطوح مانند آجر ، سطوح گچی ، دیوارهای خشک با پایه آهک ، تخته های الیاف سیمانی و سطوح قدیمی را دارد و به راحتی رنگ آمیزی می شود .

دوستدار محیط زیست:

PLASTOGUM دارای کیفیت عالی و مدرنی است که پایه آن بر اساس آب می باشد و هیچگونه فلزات سنگینی همچون کروم و سرب در آن بکار نرفته است . ترکیب این مواد کاملا مطابق با استانداردهای VOC اروپا می باشد. ضمن اینکه بسته بندی این محصول قابلیت بازیافت می باشد و دارای بالاترین استانداردهای محیط زیست است .

تنوع طیف رنگی :

دارای طیف گسترده ای از رنگها و مجموعه ای ویژه از پالت رنگی RUVIDOو پالت رنگی  طبیعی می باشد . رنگهای مات PLASTOGUM سیستم رنگ آمیزی RALو NCS را ارائه می دهد.

نوع کد بسته پوشش دهی / متر مربع قیمت هر بسته
 جهت رنگ های روشن DB00B004 4LI 24.00 $80.00
 جهت رنگ های روشن DB00B015 15LI 75.00 $234.00
جهت رنگ های  تیره DB00B004 4LI 20.00 $80.00

 

نمونه های اجرا

examples interiors

PAINT